Obiektywnie śląskie

Rusza VIII edycja konkursu fotograficzno-filmowego na najlepsze fotoreportaże i filmy o Śląsku .Obiektywnie śląskie. A hasłem przewodnim jest Śląsk&Zabawa.

Odniesienie do zabawy interpretowane jest szeroko: jako umiejętność świętowania Ślązaków, cieszenia się z życia i radowania, również wspólnego mimo trudów życia oraz pracy. ideą konkursu jest pokazanie również współcześnie rozumiane pojęcia zabawy, niekoniecznie tylko biesiad itp., a także odnieśli się w swoich pracach do tematu: radości, szczęścia, uśmiechu.

Najlepsze prace tegorocznej edycji wybiorą tak znamienite osobowości świata kultury jak: Lech Majewski, Adam Sikora, Jacek Joostberens, Antoni Cygan  oraz Joanna Wnuk Nazarowa.

Uczestnicy konkursu będą mogli posłużyć się: fotoreportażem, składającym się z od 3-7 zdjęć, fotokastem:  maks. 2 min oraz filmem również maks. 2 min.
Termin przesyłania prac mija 15 września br.

Wszystkie prace spełniające warunki konkursu będą zamieszczane na stronie konkursu: http://www.obiektywnieslaskie.pl, poprzez którą można oddawać głosy na swoje ulubione fotoreportaże, filmy i fotokasty - dodatkowa nagroda publiczności.

Ogłoszenie wyników VIII edycji oraz wernisaż wystawy nastąpi podczas uroczystego finału, który podobnie jak w zeszłym roku odbędzie w prestiżowym budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, w piątek 20 października. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie konkursu.

http://www.obiektywnieslaskie.pl


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Mapa lasów

Mapa lasów